دانلود بازی جدید اندرویدی؛ رایگان و تست‌شده

این روزها همه‌ جا می‌توانید بازی کنید؛ روی گوشی هوشمند یا تبلت، روی کنسول‌های بازی، بر بستر وب یا حتی با تعدادی از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان. شاید شما هم جزو آن افرادی باشید که در کلینیک دکتر، مترو، بانک و تمامی فضاهای انتظار، بازی‌هایی مثل کلش اف کلنز یا آمیرزا یا حتی کالاف دیوتی بازی می‌کنند.

اولین بازی به‌سبب گوشی‌های همراه، بازی Snake یا مار بود. تکثر از مردم با این بازی ساده خاطره دارند. با آمدن سیستم‌ عامل اندروید، بازار  نیز رونق گرفت.  در ابتدا بسیار میسر بودند و به مرور دوران پیچیده و پیچیده‌تر شدند تاجایی که گرافیک‌های انبوه حرفه‌ای در حد بازی‌های کنسولی دارند. با می‌توانید با بازیکن‌هایی از سراسر ایران و جهان رقابت کنید، ساعت‌ها مشغول شوید و ولو با قابلیت واقعیت مجازی، گیتی اطرافتان را از دریچه‌ای جدید ببینید.

افزون بر کیفیت، باقی جنبه‌های دنیای بازی‌های موبایل گسترش پیدا کرده است. پوچ ژانری نیست که نتوانید بازی‌های دلخواهتان را در آن نمایان کنید. از بازی‌های سرگرم‌کننده مغموم تا بازی جنگی و بازی شبیه‌سازی. در بازار می‌توانید جدیدترین بازی‌های ایرانی و خارجی را به‌صورت کاملا امن نصب کنید؛ زیرا سپر امنیت بازار همه اپلیکیشن‌ها را تست می‌کند تا آلوده به بدافزار نباشد.

آنباکس و تجربه بازی فکری

دانلود بازی فکری اطلاعات عمومی | راهنمای خرید بازی فکری بازی فکری [بررسی 17 بازی فکری برتر سال] -- فوق العاده

بازی فکری دخت کفشدوزکی و پسر گربه ای یکی از بهترین بازی فکری های دخترانه موجود در بازار می باشد. همانطور که میدانید شخصیت دختر کفشدوزکی یک خصوصی برنامه کودکی می باشد و میتواند جذابیت بی‌شمار اضافی به‌قصد دختر ها داشته باشد. بایسته به ذکر است این بازی به دلیل تهدید بلعیدن برای کودکان سال‌ها زیر 3 سال به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود. از این جهت اگر خواسته یک جذاب را دارید این محصول میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

این بازی فکری جنگی و جذاب نیز یکی دیگر از بهترین بازی های فکری موجد در بازار می باشد. که علاوه بر سرگرمی میتواند تاثیر بسیار زیادی بر افزایش قدرت تصمیم گیری، قدرت مدیریت و قدرت نقشه خوانی  بگذارد.

این بازی به دلیل داشتن شخصیت های جنگی اغلب برای ابن ها گزینش میشود منتها دختر ها نیز میتوانند از این بازی فکری استفاده کنند. دربایست به یادمان است اگه به دنبال و سنون بالاتر میگردید این بازی فکری میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

دانلود بازی فکری و معمایی برای کامپیوتر | بهترین راهنمای بازی فکری -

با توجه به نکاتی که ما در پاراگراف پیش در رابطه با مزایای بازی فکری برای شما گفتیم، استفاده از بازی فکری برای کودکان می‌توانند افزون ‌بر سرگرم کردن آن‌ ها مهارت ‌های متناسب برای زندگی آینده آن‌ ها را نیز فراهم کنند. ما در این مراد سعی داریم که که برای شما چند مورد از بازی‌ های فکری را نام ببریم تا شما بتوانید راحت‌ تر اقدام به بازی ‌های فکری بکنید. ما در این مطلب قصد داریم که برای شما سه سنخ بازی فکری را به‌ صورت مکمل و جامع برای شما معرفی کنیم. شما می‌توانید با خواندن این مراد اطلاعات مورد نیاز خود را به منظور دانستن ویژگی‌ های این بازی‌ های فکری کسب کنید و توجه نمایید که شما هنگام بازی فکری باید به سن و ویژگی ‌های شخصیتی خردسال وجود باز توجه نمایید تا بتوانید با توجه به علایق و سلایق او یک بازی فکری متناسب را برای او اری کنید. توجه نمایید که بازی‌ های فکری دارای رده ‌های سنی متفاوتی نیز می‌باشند که شما می‌توانید با توجه به این رده‌ های سنی بازی متناسب با سن کودک خودتان را برای او اری کنید. باز چندی از کودکان که از سنین کودکی با بازی ‌های فکری ارتباط داشته‌اند توانایی بازی انجام‌دادن در بازی‌ های فکری بزرگسالان را نیز دارا می‌باشند. پس شما می‌توانیدهنگام بازی فکری برای این ‌گونه کودکان از بازی ‌های فکری بزرگسالان استعمال کنید. به ‌هر اوقات این شما هستید که می‌توانید تشخیص دهید کدام بازی فکری به‌جهت کودکتان متناسب می‌باشد.

پیشنهاد سایت