فرق کولر گازی جنرال مکس با گلد | راهنمای کنترل کولر گازی جنرال لبخندی -- همیشه در کنار شماییم

معرفی گازی جنرال گلد | معرفی گازی جنرال GOLD | گوگل کالا

فرق گازی جنرال مکس با گلد | راهنمای کنترل گازی جنرال لبخندی -- همیشه در کنار شماییم

حال که در خصوص اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید، بهتر است که نهایت تلاشتان همچنین انجام دهید تا به بهترین شکل ممکن از ریموت کنترل این گازی نیز نگهداری کنید. کوچکترین آسیب یا ضربه به ریموت کنترل گازی مذکور می تواند مشکلات زیادی را در راهنمای بازدید گازی جنرال لبخندی به وجود آورد.

در نظر داشته باشید که در روی ویرانی ریموت کنترل گازی مذکور، مجبور هستید های زبرین را پرداخت کنید تا بتوانید آن را تعمیر کرده و یا ریموت جایگزینی را پیش‌بینی نمایید. همچنین ریموت کنترل گازی جنرال لبخندی را از دسترسی کودکان وجود بعید نگه دارید تا تنظیمات مربوط به تان با مشکل مقابل نشود.

اخذ راهنمای ریموت گازی جنرال لبخندی

زمانیکه گازی جنرال دچار مشکلاتی از جمله: یخ زدگی گازی، عدم سرمایش درخور گازی، سرو صدای گازی و…بشود، برای تعمیر آن لازم است که اقدام کنید.

گازی جنرال نمایندگی | راهنمای شغل با ریموت بازرسی گازی جنرال مکس -- با کیفیت ترین

سلام کولر گازی جنرال گلد ما رفته به دمای ۲۴وروی ورقه ریموت هیچ عددی نیست وروی کنترل هیچ تنظیم بالا وپایین انجام نمیشه

باید فیوز اصلی گازی رو فک کنین .چاره دیگه ای نداره

با سلام آیا تفاوتی در تنطیم دما مبرهن ۱۶ تا ۲۷ داره؟ حس میکنم همش یک میزان سرما و باد میزنه و اصلا هم قطع نمیکنه کمپرسور، از نظر ابعاد هم برای فصا بزرگ هست برای همین خیلی زود دور خنک میکنه. یه مورد دیگه دگمه sleep میزنم فقط نمایشگر پنل خاموش مبشه سرما کم نمبشه حکماً با تکمه اسکرین هم خاموش میشه این طبیعی هست ؟

سلام بین تنظیم دما روی بازدید و باد خروجی تفاوتی نیست .اون دما فقط برای این هست که سفارش خاموش شدن کمپرسور در چه دمایی انجام شود

سلام، جنرال مکس دوازده هزار وقتی روشن میکنم موتورش با چند نکته تاخیر روشن میشود ولی باد متداول بیرون میده یعنی هوای بیرون داخل میده و بعد از اینکه موتورش نوردار شده هوایش زیاد سرد نیست ولوله زبرین که به موتور وصل میشود زیاد سرد نمیشه

نمایندگی گازی جنرال در آذربایجان شرقی | ارزانترین افتراق گازی جنرال و اُجنرال -

گازی‌های اُجنرال فوق سایلنت یا ساکت کار می‌کنند ولی سر‌و‌صدای ‌های جنرال بسیار عدیده است و در زمان روشن بودن، صورت‌پذیر است باعث آزار ساکنان منزل شود.

گاز مصرفی گازی اُجنرال R410 است. این گاز با گرداگرد زندگانی سازگار بوده و اثرات ویرانگر ایجاد نمی‌کند ولی های جنرال  اغلب از گاز R22 که سازگار با محیط زیست نیست، استفاده می‌کنند.

های اُجنرال به دلیل استحقاق اینورتر مصرف انرژی کمتری خویشاوندی به های جنرال دارند.

در موتور گازی اُجنرال سیکل تعویض حالت وجود دارد. این دور باعث یخ نزدن موتور در فصل زمستان و خنک شدن و افزایش کارایی موتور در فصل تابستان می‌شود. در گازی جنرال سیکل تعویض حال هستی نداشته و با تغییر فصل کارایی صورت‌پذیر است با مشکل روبه‌رو شود.

با توجه به موارد اعلام شده و تکنولوژی‌های زنده در ‌ گازی اُجنرال، قیمت آنها نسبت به گازی جنرال افزون‌تر است. ولی با توجه به این امکانات و قابلیت‌ها و گارانتی ۱۵ ساله ‌ گازی اُجنرال پرداخت مبلغ بیشتر عقلایی است. زیرا در صورتی که گازی کیفیت مناسبی نداشته باشد خرابی‌های پی‌در‌پی به وجود می‌آید. در روزگار خرید گازی مراقب امتعه تقلبی باشید و از فروشگاه‌های معتبر یا نمایندگی‌های رسمی خرید کنید.

پیشنهاد سایت