واردات از چین و دبی با ارائه چک تضمین

، را انجام می‌دهد. کار شرکت وانیکس به دو بخش خرید کالا و حاملگی کالا تقسیم می‌شود. در بخش اول ما فروشندگان مناسب که بهترین و محصول مناسبت نظر شما را دارند، برای شما پیدا می‌کنیم و کمک می‌کنیم تا وجه شما بدون دردسر به حساب فروشنده خارجی واریز شود.

در بخش بعد شرکت وانیکس کالای شما را از کشور مبدا (چین یا امارات) از فروشنده تحویل گرفته و بعد از ، کالاهای شما را به مقصد که می‌باشد ارسال می‌کنیم. صفر تا صد خدمات خرید و انجام می‌شود.

پرسنل شرکت وانیکس از ابتدا تا انتهای معبر کالاهای شما و تحویل درب انبارتان، همراه شما خواهد بود. و تولید محتوا به صورت ناگسیخته در اینستاگرام و سایت وانیکس در راستای خشنودی و راهنمایی واردکنندگان عزیز است. امیدواریم توانسته باشیم که در این مهم نقش تاثیرگذاری ایفا کرده باشیم.

اشتباهاتی که نباید موقع از چین انجام داد

غذای سگ از چین | زیباترین و ترخیص کالا از گمرک چین به ایران -

بنابراین سو از هر اقدامی باید به شناخت پاکی از بازار چین، نیازهای تیمچه ایران و غیره پرداخت، و با استراتژی مناسب تری به ادا از این کشور اقدام نمود.

اینکه چه کالاهایی مهم ترین برای هستند و یا کالاهای پرطرفدار ی و نیز کالاهای پرطرفدار صادراتی چه چیزهای مهمی می باشند، از جمله نکات پر اهمیتی هستند که هر بازرگانی که به فعالیت تجاری با چین می پردازد برای افزایش سود و ازبین‌بردن نیاز رسته اقتصادی ایران آنها را می داند.

آمارهای دهه اخیر ( از 89 تا 98 ش ) نشان داده است که تا چه‌وقت گروه از کالاها در لیست بهترین کالاهای ی از چین به ایران می باشد. به این سیما که این کالاها بیشترین میزان تقاضا را در کشور دارد.

به لیست فوق می توان موارد متعدد دیگری را نیز علاوه نمود. اما این لیست بر اساس بها دلاری کالاها در سال 2018 به بعد  دسته بندی شده است که شرکت های بزرگ وارد کننده آنها بودند. همچنین از میان این لیست بهترین کالاهای ی از چین ماشین ادوات صنعتی، لباس و پوشاک و گوشی همراه برای بازرگانان بیشترین سود را به همراه داشته است.

ژیلت از چین | زیباترین از کشور چین -

معمولا بر پایه نوع کالای درخواستی پس از واریز پیش پرداخت به حساب فروشنده یا تولید کننده  45 روز ,قالب ها 2 ماه و قماش ها بین 25 روز اماده میشوند که همچنین همچنین پس از اماده صیرورت کالا ها دوباره بازرس این شرکت طرف بررسی کمیت و وضعیت کالای مورد معامله به شرکت فروشنده مراجعه نموده و پس از اخذ اطمینان اقدام به واریز الباقی دین به شرکت مطابق قرارداد و بارگیری کالا های مورد نظر طبق مقیاس اقدام مینمایند.

از آنجایی که ,هزینه های قزاف سفر به چین, عدم آشنایی به زبان و راسته های چین ,عدم حقاق حق و کلاه برداری متعدد توانایی ریسک تجارت را به حداکثر میرساند با همکاری و سپردن پروسه خیالتان را راحت نمایید و از پرداخت هزینه های ببیشتر جلوگیری نمایید.

 اصولا برای انجام هر نوع ی از هر کشوری یک پنهانی هزینه‌ها مناسبت نیاز است که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم و از کشور یادشده نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این حال، هزینه  می‌تواند بسته به موارد مختلف متغیر باشد.

واردات از چین

پیشنهاد سایت