فروش باربیکیو | قیمت باربیکیو گازی و ذغالی و منسوب ومربوط به‌خانه

گریل و ابزارهایی هستند که که اگر می‌خواهید یک کباب خوب درست کنید باید یکی از آنان را در خانه داشته باشید. و گریل‌ها برای فضای باز طراحی شده‌اند و باید آنان را در تراس یا حیاط رسم دهید. ها دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام دارای ویژگی‌های خاصی می‌باشند. گازی و ذغالی رایج‌ترین نو‌ع‌های هستند که کاربردهای فراوانی ایضاً دارند در ادامه اقسام هر یک را از بهر شما معرفی خواهیم کرد.

بوی کباب یا یک گوشت آبدار، پخته شده، یکی از بزرگترین لذت‌ها در خوردنی بلعیدن است. داشتن یک کباب پز در دار می‌تواند جمع زیادی را متباعد خود حزب کند و ولیمه خوبی را تشکیل دهد. اشکال مختلفی از ها در بازار وجود دارد که می‌توانید از بین آنها گزینش کنید. ها شامل انواعی زیر هستند:

گازی می‌تواند یک تجربه لذت بخش برای شما به سوغات بیاورد. باربیکو در واقع یکی از راه‌های پخت طعام است. زمانی که شما ماده‌ها غذایی را با سیخ روی میله‌های باربیکو قرار می‌دهید، عملا کار باربیکو را انجام داده‌اید. نرخ گازی را می‌توانید از همین ورق مشاهده کنید.

بانواع باربیکیو - باربيكيو گازي ذغالي و کباب پز ذغالی و گازی تجهیزات آشپزخانه تهران

قیمت ذغالی و گازی دست دوم | ذغالی -- فوق العاده

تکه های غذا و چربی هایی که روی زرد شده به راحتی تمیز نخواهند شد .

شما می توانید قسمت های کثیف را خرده های غذا و چربی روی آن است را برای مدتی نمناک نمین کنید تا بافت آنها نرم تر شود و بتوان آنها را منقح کرد .

برای این کار می‌توانید از یک تکه پارچه خیس و یا یک تکه روزنامه خیس شده روی آنها قرار دهید و بعد از مدتی تکه های غذا نرم شده و می توانید آنها را به راحتی پاک کنید 

در های گازی شما باید اهرم را بچرخانید و فندک را روشن کنید ، به همین راحتی در عرض چند ثانیه کباب‌پز شما آماده استعمال می باشد و شما می توانید کباب و یا غذای خود را آماده کنید .

اما های ذغالی زمان بیشتری به‌سبب آماده شدن تمنا دارند ‌.

اگر می خواهید از ذغال کاربرد کنید دست‌کم ۲۰ دقیقه الی نیمه وقت‌نما طول می کشد تا ذغالها برای طبخ مائده آماده شوند .

باربيكيو گازي و زغالي | قیمت خانگی ایستاده -- سال 1400

یا کباب پزهای برپا مقفل به تعداد و قسم آپشن خود دارای مدل های مختلفی هستند. هرکدام از این مدل ها، قیمت های متفاوتی دارند. ما در دنباله قیمت و انواع کباب پز ها را به شما معارفه می کنیم:

کباب پز ایستاده تابشی دارای علامت استاندارد و گواهینامه کیفیت از کشور مالزی است. با این کباب پز به راحتی می‌توانید در منزل بدون اینکه دود و بو شما را اذیت کند رفتار به پخت کباب، جوجه، جیگر، قارچ، سوسیس، گوشت و … نمایید. این برشته پز انرژی گرمایی را از بغل به لحم و مرغ می‌زند. و آب حاصل از آنها را روی آتش نریخته و درون سینی سبک تعبیه شده می ریزد که شما می توانید درون این سینی را نان و ریحان تازه گذاشته و به همراه کبابتان مصرف کنید. قیمت ها را به کوه طور دقیق در قسمت سوپر مشاهده فرمایید.

پیشنهاد سایت