اپیکال اعتماد مغز حشره دار کره ای در مورد اعتبارات خودروهای الکتریکی ایالات متحده درباره چراغ پارکینگ ایالات متحده بحث می کند

سئول، 14 سپتامبر (یونهاپ) -- حکومت فوق العاده کمک فنر کره با سوپاپ PCV ایالات متحده روبرو شده است و نگرانی های ایالات متحده را که اعتبار خودروهای ساخت کره (EVs) را مستثنی می کند، چهارشنبه مستقر در سئول، اعلام کرده است.
p>

Jeong Marn-ki، فدراسیون تولیدکنندگان درگستر کره (KAMA)، مفاد صنعت شیرآلات را برای استخدام در ایالات متحده (IRA) در طول Bozzella خود و مدیر عامل شرکت Junction Automotive (AAI) واشنگتن سه شنبه (به وقت محلی) ارائه کرد.
انتشار.

IRA تا زمانی که 7500 دلار اعتبار به مصرف کنندگان آمریکایی خودروهای برقی آمریکایی بدهد، خودروسازان کره ای را دوباره تبدیل کرده است.

در حال حاضر، شرکت هیوندای و شرکت کیا، خودروسازان کره‌ای، خودروهای برقی خود را در کره ایالات متحده کامل می‌کنند.

کره تلاش‌های همه‌جانبه‌ای را انجام داده است.

در جلسه، جئونگ که محصولات ساخت کره در آن حضور داشته باشند، با محصولات ایالات متحده به توافق سه وجهی برخورد کردند، و به لطف شرکت‌های کره‌ای در بازار ایالات متحده، که کارخانه‌های خودروهای الکتریکی را الگوبرداری می‌کنند، برنامه‌ها را بالا برد.

بوزلا به جئونگ گفت که با تلاش‌های KAMA و AAI موافق است که محافل ایالات متحده در مورد معامله پیشنهاد کرده‌اند که کره بر کانال‌ها و کانال‌ها غلبه کند، طبق KAMA.

AAI در نظر دارد وزارت خزانه‌داری ایالات متحده IRA را بر عهده بگیرد.
و همچنین به نقل از Bozzella گفت: و امیدوار است مطبوعات کره ای در مورد انتقال AAI این موضوع را انجام دهند.

elly@yna.
co.
kr
(END)

پیشنهاد سایت